Osiągnięcia

Home / Osiągnięcia

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Fantazji Fryzjerskiej w Warszawie 9-13 Listopada 2020
MISTRZ JAKUB DASZYŃSKI (KLASA 4)

 

2 Miejsce – Europejski Konkurs Fryzjerski EuroSkills w Portugalii 9-14 Lutego 2020
WICEMISTRZ EUROPY WERONIKA RADOSZEWSKA (KLASA 4)

 

2 Miejsce – Ogólnopolski Konkurs „Młody Mistrz Fryzjerstwa” w Sosnowcu 5 Lutego 2020
WICEMISTRZ MARTYNA SZWEDZKA (KLASA 4)

 

Zwycięstwo – Międzynarodowe Mistrzostwa Szkół Beauty Ice Look Fryzjerstwo Damskie w Łodzi 6 Grudnia 2019
MISTRZ ŚWIATA MARTYNA KOWALSKA (KLASA 4)

 

3 Miejsce – Międzynarodowe Mistrzostwa Szkół Beauty Ice Look Fryzjerstwo Damskie w Łodzi 6 Grudnia 2019
II WICEMISTRZ ŚWIATA MARTYNA SZWEDZKA (KLASA 4)

 

Zwycięstwo – Międzynarodowe Mistrzostwa Szkół Beauty Ice Look Makijaż w Łodzi 6 Grudnia 2019
MISTRZ ŚWIATA JULIA SZYMAŃSKA (KLASA 3)

 

2 Miejsce – Międzynarodowe Mistrzostwa Szkół Beauty Ice Look Makijaż w Łodzi 6 Grudnia 2019
WICEMISTRZ ŚWIATA ADRIAN HYZOPSKI (KLASA 1)

 

2 Miejsce – Międzynarodowe Mistrzostwa Szkół Beauty Ice Look Fryzjerstwo Męskie w Łodzi 6 Grudnia 2019
WICEMISTRZ ŚWIATA LIWIA WALCZYŃSKA (KLASA 3)

 

3 Miejsce – Międzynarodowe Mistrzostwa Szkół Beauty Ice Look Fryzjerstwo Męskie w Łodzi 6 Grudnia 2019
II WICEMISTRZ ŚWIATA DAWID GRACZYK (KLASA 3)

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski Open Hair Cup Targi Uroda w Gdańsku 6 Października 2019
MISTRZOWIE MARTYNA KOWALSKA, WERONIKA RADOSZEWSKA, MARTYNA SZWEDZKA (KLASA 4)

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerstwa Mistrz Stylizacji Fryzjerskiej by Anagra w Nadarzynie 20 Września 2019
MISTRZ JAKUB DASZYŃSKI (KLASA 3)

 

2 Miejsce – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerstwa Mistrz Stylizacji Fryzjerskiej by Anagra w Nadarzynie 20 Września 2019
WICEMISTRZ WERONIKA RADOSZEWSKA (KLASA 4)

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Barberstwa Barber Battle Junior by Anagra w Nadarzynie 21 Września 2019
MISTRZ DAWID GRACZYK (KLASA 3)

 

2 Miejsce – Ogólnopolski Konkurs Stylizacji Paznokci Young Nails Style Award by Anagra w Nadarzynie 21 Września 2019
WICEMISTRZ IWANNA CHMIL (KLASA 2)

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Makijażu Young Make Up Award by Anagra w Nadarzynie 22 Września 2019
MISTRZ PAULINA MINTUS (KLASA 3)

 

2 Miejsce – Ogólnopolski Konkurs Makijażu Young Make Up Award by Anagra w Nadarzynie 22 Września 2019
WICEMISTRZ WIKTORIA MOKS (KLASA 3)

 

3 Miejsce – Ogólnopolski Konkurs Makijażu Young Make Up Award by Anagra w Nadarzynie 22 Września 2019
II WICEMISTRZ NATALIA PALMOWSKA (KLASA 3)

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Projektowania Mody Young Fashion Designer Award by Anagra w Nadarzynie 22 Września 2019
MISTRZ KLAUDIA AMBROZIAK (KLASA 4)

 

3 Miejsce – Ogólnopolski Konkurs Projektowania Mody Young Fashion Designer Award by Anagra w Nadarzynie 22 Września 2019
II WICEMISTRZ SANDRA ZROBEK (KLASA 4)

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski organizowany przez firmę Chantal Prosalon w Warszawie 11 Kwietnia 2019
MISTRZ DOMINIK TARNOWSKI (KLASA 4)

 

2 Miejsce – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski organizowanym przez firmę Chantal Prosalon w Warszawie 11 Kwietnia 2019
WICEMISTRZ WERONIKA RADOSZEWSKA (KLASA 3)

 

Zwycięstwo – Mistrzostwa Polski w Makijażu Artystycznym Targi Beauty Vision w Poznaniu 7 Kwietnia 2019
WICEMISTRZ POLSKI ZUZANNA LICZBIŃSKA (KLASA 3)

 

3 Miejsce – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski Kreator poziom I Targi Look w Poznaniu 6 Kwietnia 2019
II WICEMISTRZ WIKTOR BIEGASIEWICZ (KLASA 4)

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Makijażu o „Bursztynową Pomadkę” organizowany przez Zespół Szkół Kreowania Wizerunku w Gdańsku 5 Kwietnia 2019
MISTRZ LAURA RAK (KLASA 1)

 

3 Miejsce – Ogólnopolski Konkurs Fantazji Fryzjerskiej organizowany przez Zespół Szkół nr 22 Kazimierzowska 60 w Warszawie 26 Marca 2019
II WICEMISTRZ WERONIKA RADOSZEWSKA (KLASA 3)

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Makijażu Blue Diamond Targi Beauty Forum w Warszawie 9 Marca 2019
MISTRZ MAGDALENA KOZIŃSKA (KLASA 3)

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski dla najlepszej szkoły School Cup Targi Hair Forum w Warszawie 20 Października 2018
MISTRZ SZKOŁA ANAGRA

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski Young Talent Cup Targi Hair Forum w Warszawie 20 Października 2018
MISTRZ WIKTOR BIEGASIEWICZ (KLASA 4)

 

3 Miejsce – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski Young Talent Cup Targi Hair Forum w Warszawie 20 Października 2018
II WICEMISTRZ PAULINA MENDAK (KLASA 4)

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski Open Hair Cup Targi Uroda w Gdańsku 7 Października 2018
MISTRZOWIE PAULINA MENDAK, WIKTOR BIEGASIEWICZ, DOMINIK TARNOWSKI (KLASA 4)

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Makijażu Young Make Up Award Targi Beauty Days w Nadarzynie 21 Września 2018
MISTRZ JULIA SZYMAŃSKA (KLASA 2)

 

2 Miejsce – Ogólnopolski Konkurs Stylizacji Paznokci Young Nails Style Award Targi Beauty Days w Nadarzynie 21 Września 2018
WICEMISTRZ MARTA KOWALCZYK (KLASA 4)

 

3 Miejsce – Ogólnopolski Konkurs Stylizacji Paznokci Young Nails Style Award Targi Beauty Days w Nadarzynie 21 Września 2018
II WICEMISTRZ IZABELA MIKSA (KLASA 3)

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski Young Hair Style Award Targi Beauty Days w Nadarzynie 22 Września 2018
MISTRZ MARTYNA SZWEDZKA (KLASA 3)

 

2 Miejsce – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski Young Hair Style Award Targi Beauty Days w Nadarzynie 22 Września 2018
WICEMISTRZ JOANNA NOWICKA (KLASA 4)

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Projektowania Mody Young Fashion Designer Award Targi Beauty Days w Nadarzynie 23 Września 2018
MISTRZ ANGELIKA SZTUCZKA (KLASA 2)

 

3 Miejsce – Ogólnopolski Konkurs Projektowania Mody Young Fashion Designer Award Targi Beauty Days w Nadarzynie 23 Września 2018
II WICEMISTRZ KLAUDIA AMBROZIAK (KLASA 3)

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Projektowania Mody Textil Politechnika Łódzka w Łodzi 19 Kwietnia 2018
MISTRZ SZKOŁA ANAGRA

 

Zwycięstwo – Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym Targi Beauty Vision w Poznaniu 25 Marca 2018
MISTRZ POLSKI ZUZANNA LICZBIŃSKA (KLASA 2)

 

3 Miejsce – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski Kreator poziom II Targi Look w Poznaniu 24 Marca 2018
II WICEMISTRZ WIKTOR BIEGASIEWICZ (KLASA 3)

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski dla najlepszej szkoły School Cup Targi Hair Forum w Warszawie 21 Października 2017
MISTRZ SZKOŁA ANAGRA

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski Young Talent Cup Targi Hair Forum w Warszawie 21 Października 2017
MISTRZ PIOTR KĘDZIA (KLASA 4)

 

3 Miejsce – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski Young Talent Cup Targi Hair Forum w Warszawie 21 Października 2017
II WICEMISTRZ WIKTOR BIEGASIEWICZ (KLASA 3)

 

3 miejsce – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski Open Hair Cup Targi Uroda w Gdańsku 8 Października 2017
WICEMISTRZOWIE ROMINA PRZYWARA, KRYSTIAN KLIMCZAK, NORBERT ZBROJEWSKI (KLASA 4)

 

Zwycięstwo – Ogólnopolski Konkurs Makijażu Make Up Style Targi Beauty Days w Nadarzynie 19 maja 2017
MISTRZ MAGDALENA KOZIŃSKA (KLASA 1)

 

2 miejsce – Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski Hair Style Targi Beauty Days w Nadarzynie 19 maja 2017
WICEMISTRZ JAGODA ŻURAWSKA (KLASA 3)

 

3 miejsce – Ogólnopolski Konkurs Stylizacji Paznokci Nail Style Targi Beauty Days w Nadarzynie 19 maja 2017
II WICEMISTRZ NATALIA OZDOBA (KLASA 3)